Herní karty / stírací losy

Herní karty / stírací losy

Vyrábíme losy se stírací vrstvou určené především pro spotřebitelské soutěže, či klasické loterijní účely. Důraz klademe především na bezpečnost vlastní výroby a finálního výrobku. Jeho kvalita může být podložena i znaleckým posudkem. Herní karty vyrábíme nejen stírací vrstvou, ale umíme i tzv. otevírací systém.

Stravenky / poukázky

Stravenky / poukázky

Tento sortiment výrobků představuje určitou finanční hodnotu vybraných produktů či služeb, vyžaduje proto vysoký stupeň zabezpečení. Volba konkrétních ochranných prvků se řídí požadavky našich klientů.

Integrovaná karta

Integrovaná karta

Unikátní kombinace papíru, folie a/nebo samolepící folie. Specifický marketingový produkt, vhodný zejména pro zákaznické, klubové a ID karty. Umíme vyrobit dvojitou slepovací, jednoduchou vylupovací kartu nebo integrovanou samolepku.

Diskrétní obálka / Selfmailer

Diskrétní obálka / Selfmailer / PIN Fiscode

Bezobálkové tiskopisy nebo letáky s personalizovanou nabídkou. Jsou uzavřeny tlakovým lepením a perforace slouží k jednoduchému otevření zásilky. Často se používají pro mzdové listy, formuláře s PIN kódem, nebo pro klasické reklamní zásilky.

Jízdenky / jízdní doklady

Jízdenky / jízdní doklady

Jízdní doklad je další typický dokument s ochrannými prvky. Pro města či dopravce vyrábíme jízdenky jak kusové (v archu), tak i kotoučové, které jsou určené pro přímý prodej či výdejní automaty. Dále tiskneme časové kupony na jízdné, přirážkové a pokutové bloky.

Hospodářské a firemní tiskopisy

Hospodářské a firemní tiskopisy

Vyrábíme klasické tiskopisy v blocích, v nekonečném provedení nebo tzv. snap-outy s maximálním počet listů 7 (originál + 6 kopií) ve vysekávané složce. Všechny varianty lze personalizovat dle požadavků zákazníka.

Akcie / dluhopisy / šekové knížky

Akcie / dluhopisy / šekové knížky

Typické bankovní produkty s vysokým stupněm zabezpečení. Realizujeme tisk od malých sérií, ale nabízíme i personalizaci našich předvyrobených bianco verzí.

Identifikační dokumenty

Identifikační dokumenty

Umíme vyrobit pasy, průkazky, osvědčení, povolení, technické průkazy, vstupní průkazy, celní dokumenty, kolky a jiné dokumenty s ochrannými prvky.

Knihy, brožury, letáky

Knihy, brožury, letáky

Tiskneme také knihy, brožury, katalogy či letáky a jiné reklamní tiskoviny s lepenou vazbou (V2), šitou (V1), nebo s výsekem.

Polotovary pro další zpracování

Polotovary pro další zpracování

Tento sortiment je určen především pro lettershopy a další zpracovatele, kteří nedisponují technologií ofsetu, ale role potištěného papíru požadují jako vstup do svých technologií. Nejčastěji v této oblasti realizujeme projekty související s hromadnou korespondencí klientům a letákové akce z oblasti marketingu.

Jednorázové EKO obaly ekofoodbox

Jednorázové EKO obaly

Nová produktová řada ekologických obalů ecofoodbox pro gastro průmysl.

Všechny obaly ecofoodbox vyrábíme z materiálu ze zodpovědně obhospodařovaných lesů. Vyznačují se především přirozeným vzhledem, nepromastitelností a jsou 100% bez plastů. Všechny rozměry a varianty najdete na našem e-shopu Optys.


wave