Co o nás říkají

"Společnost Optys vnímáme na trhu jako dlouhodobého, velmi solidního partnera s nabídkou komplexních služeb a orientace v tiskovém oboru. Jsme plně spokojeni s dobrou spoluprací a kvalitou dodávaných služeb."

David Trégl
Head of Support Services
Raiffeisenbank, a.s.

"Se společností Optys spolupracujeme několik let, odebíráme zejména sortiment stíracích losů. Jejich nabídka a technické možnosti jsou široké. Spolupráci hodnotíme pozitivně. Jen tak dále, děkuji."

Jan Hřebabecký
Rondo.cz s.r.o.

"Sodexo Benefity využívá služeb společnosti Optys již přes deset let. Z počátku se jednalo o tisk několika zakázek, postupně se naše spolupráce rozvinula až do stávající situace, kdy je Optys naším hlavním dodavatelem. Jejich kvalitní služby a přístup zaměstnanců k práci nás přesvědčil o tom, že má smysl svěřit podstatnou část našeho byznysu do jejich rukou. Velmi oceňuji profesionální přístup s důrazem na bezpečnost, flexibilitu a s tím spojenou ochotu se přizpůsobit požadavkům na trhu. Optys má ve svém provozu mnoho technologií, tiskárny a také obálkovací linky, z čehož velmi těžíme. Spolupráci s Optysem mohu s klidným svědomím doporučit."

Pavel Klimo
Manažer provozu – poukázkové služby
Sodexo Benefity

"Naše společnost STUDENT AGENCY k.s. využívá služeb tiskárny OPTYS s.r.o. již řadu let a to k naší maximální spokojenosti. Dlouhodobá spolupráce v dodávkách jízdenek v kotoučích pro naši autobusovou dopravu byla založena vždy na velmi dobré komunikaci, vstřícném jednání a dodání kvalitního zboží, jak pro použití v České republice, tak pro Slovensko. Tiskárna OPTYS s.r.o. je spolehlivý partner, kterého můžeme na základě svých vlastních zkušeností každému jen vřele doporučit."

Ing. Zdeněk Klíma
Vedoucí nákupu

Naši spokojení zákazníci

AXA logo
Česká Pošta logo
Cofidis logo
Generali logo
Makro logo
Metro logo
NN Životní pojišťovna logo
Reiffeisen logo
Sodexo logo
ČS Stavební spořitelna logo
Tesco logo
Tcikeportal logo

wave